איך לדעת איזו חבילת סלולר מתאימה לכם? כך תצרו השוואת מחירים חכמה

איך לדעת איזו חבילת סלולר מתאימה לכם? כך תצרו השוואת מחירים חכמה

בין סלקום לרמי לוי, בין פרטנר לפלאפון, חברות הסלולר הרבות כל כך (ואלו שמצטרפות לתחרות כל הזמן) מציעות לנו הרבה מאד חבילות לבחור מביניהן. יותר קל לנו לנייד את המספר שלנו מחברה לחברה בהתאם לחבילה ולהתחייבות שאיתה ולכן – קל לנו יותר לחסוך כסף באופן קבוע ולהתנהל בחוכמה מול עולם הסלולר שמעסיק את כולנו כל כך.

אז מה חשוב כשמשווים מחירים בין חברות הסלולר?

  • הרכב החבילה:

כל אחת מחבילות סלולר מורכבת מנתונים שונים. בדרך כלל החברות מתייחסות לשירותים כמו שיחות והודעות SMS, הודעות MMS, חבילת נפח גלישה באינטרנט ולעיתים גם התייחסות לשיחות בחו"ל ולחו"ל. חשוב לבדוק שהרכב החבילה מספק אתכם ועומד מול הצרכים שלכם.

כך למשל אם אתה איש עסקים שמתנהל מפגישה לפגישה מחוץ למשרד ומנהל את העסק דרך הנייד, כדאי לרכוש חבילה עם הרכב של שיחות והודעות ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ומחו"ל וחבילת גלישה עם נפח מקסימלי.

  • גלישה באינטרנט:

היום אנחנו כבר לא מתייחסים לסלולרי שלנו כטלפון בלבד אלא כמשרד נייד, בין אם אנחנו אנשי עסקים, עובדים שכירים או פשוט מנהלים את חיינו דרך האינטרנט. חבילת הגלישה חשובה כדי לייצר עבורנו חוויה אינטרנטית טובה.

לא פעם צרכנים רוכשים חבילת נפח גלישה קטנה, בגלל שהמחיר המוצע הוא הזול ביותר מבין כל החבילות שהציעו לנו. כשחבילת הגלישה נגמרת באמצע החודש, הגלישה הופכת איטית וקשה ואנחנו מתבקשים לשדרג את חבילת הגלישה באופן חודשי חד פעמי, כלומר להוסיף עוד כסף בחודש הנוכחי כדי לגלוש יותר מהר.

כדי להימנע מהוצאות כאלו, כדאי לשים לב לנפח הגלישה שמציעה החברה. חבילות נעות בדרך כלל בין נפחי גלישה של 6-10 GB ועד ל-20 GB, כאשר המחיר מטפס בהתאם, אך ההפרשים הם בעשרות שקלים בלבד בחודש.

  • התחייבות לטווח זמן:

אנחנו חיים בשוק חופשי שמאפשר לנו להתמקח, להשוות מחירים ולמצוא את החבילה הכי מתאימה לנו לאורך הזמן. מה שמתאים לנו ברגע זה ממש, לא חייב להתאים בעוד שנה. ייתכן שתיכנס לשוק חברה חדשה שתציע לנו שירות טוב יותר, או שנרצה לחזור לחברה שכבר היינו בה בגלל שהציעה לנו מבצע טוב יותר.

אנחנו ממליצים לבדוק היטב את טווח ההתחייבות לחבילה. ברוב המקרים המחיר המוצע לנו מוגבל לזמן מסוים, למשל 39.90 שקלים לחודש במשך שנה ואחר כך 89 שקלים לחודש בתום השנה הראשונה, כפי שמציעה אחת החברות. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות ולוודא שאנחנו יכולים להשתחרר מהמחויבות לאחר שנה ולמצוא חבילה אטרקטיבית יותר ושאין לנו התחייבויות לטווח ארוך מול אותה חברה.

לסיכום, השוואת מחירי חבילות סלולר היא חלק בלתי נפרד מהחיים שלנו בעידן טכנולוגי וסלולרי כל כך דרמטי. מותר לנו ואפילו רצוי למצוא את הדיל הטוב ביותר ולזכות במחיר אטרקטיבי ושירות מעולה – גם במחיר של להחליף חברה מדי תקופה.

אנחנו נכוון אותך השאר פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל