השוואת חבילות סלולר

השוואת חבילות סלולר

השוואת חבילות סלולר טרום שנת 2012 לא הייתה מעניינת במיוחד. 2012 היא שנה משמעותית עבור כולנו, בין אם אנו זוכרים אותה או לא. בשנה הזו התרחשה רפורמת הסלולר ששברה את שוק הסלולר והותירה חותם (חיובי!) עד היום. חבילות הסלולר החלו לצנוח במאות שקלים ולאפשר לנו ליהנות מחבילות איכותיות ולא מוגבלות. אתר חודשי חכם חוסך לכם את הצורך לפתוח מספר רב של לשוניות חיפוש בין אתרי החברות השונות ומאגד בתוכו את כל הנתונים הרצויים במקום אחד. מי אמר שסקר שוק לא יכול להיות מהיר?

 

השוואת חבילות סלולר – מה כלול?

התשובה הנכונה בהקשר לשאלה אמורה לנוע על הסקאלה של בין "הרבה" ועד ל"הכל כלול". הנה מידע מקיף יותר על חבילות סלולר שונות המוצעות, כך שתוכלו לבצע השוואת חבילות סלולר:

  • שיחות והודעות ללא הגבלה – מדובר בסעיף חשוב מאוד שיש לוודא בקפידה בעת רכישת החבילה. שימו לב, במידה שמדובר בחבילה מוגבלת, חשוב מאוד לוודא מהו גובה התשלום שיש לשלם בעת החריגה.
  • נפח הגלישה – כפי שכל גולש יודע, ללא גלשן איכותי, הוא לא יצליח לתפוס את הגלים כראוי. בדומה, ללא חבילת גלישה איכותית, חווית השימוש בפלאפון יורדת. חשוב לוודא מהו גובה נפח הגלישה ומה מתרחש כאשר עוברים את הנפח. במקרים אחדים, תידרשו לשלם סכום כסף נוסף ובמקרים אחרים, תסבלו מהאטה משמעותית בגלישה.
  • עלות הסים – חברות אחדות מציעות את הסים כחלק מחבילת הסלולר. לעומת זאת, חברות אחדות ידרשו מכם לשלם עלות נוספת עבור הסים.
  • גלישה חופשית ולא מוגבלת באפליקציות וברשתות החברתיות – רובנו מבזבזים את רוב חבילת הגלישה בין כה וכה על גלישה ב-Facebook, ב-Whatsapp, ב-Waze ועוד, כך שמדובר באפשרות מפנקת במיוחד.

השוואת חבילות סלולר

חבילת סלולר בחוץ לארץ

נראה כי ככל שהמחירים של חבילות הסלולר בארץ ירדו, כך מחירי חבילות הסלולר בחוץ לארץ עומדים יציבים ואיתנים מבלי שינוי. אך עדיין, ניתן למצוא חבילות איכותיות ומשתלמות למשך פרק זמן מסוים. בנוסף, אם אתם גרים בארץ אך זקוקים לחבילת שיחות לחוץ לארץ בשל קשרי עבודה, משפחה או חברים, חברות אחדות מציעות שיחות והודעות במחירים משתלמים. וגם אם לא, זכרו ש-Whatsapp ו-Skype תמיד זמינים לשירותכם.

אנחנו נכוון אותך השאר פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל