השוואת סלולר

השוואת סלולר

בשוק הישראלי קיימות כמה חברות סלולר. כדי לעשות סדר יש לבצע השוואת סלולר בין החברות השונות על מנת להבין מי נותן מה ואיך משיגים את הטוב ביותר. חודשי חכם  מציעים לכם את שירות ההשוואה האיכותי והמדויק ביותר בהתאם הנתונים המדויקים נכון לרגע זה. כל שעליכם לעשות הוא להכניס את הפרמטרים הנחוצים לכם למערכת.                                                                                                                                                                      

השוואת סלולר אובייקטיבית

חברות שונות מציעות חבילות שונות החל מכמה עשרות שקלים החודש ועד מאה שקלים ויותר. כל מסלול מציע תנאים מסוימים עם כל מיני התניות והגבלות וצריך לקרוא את האותיות הקטנות כדי להבין את הכול. השוואת סלולר מסייעת למצוא  את הכול בקלות ולהגיע להחלטה מהירה לגבי איזה מסלול מתאים לכם או איזה מכשיר אתם באמת צריכים.

  • אם אתם אוהבים לצפות הרבה בווידאו ולהוריד סרטים אז אתם צריכים פס רוחב ומהירות גלישה גבוהה.
  • השוואה בין ספקים תעזור לכם לקבל את המחיר הטוב ביותר והשירות הטוב ביותר.
  • פתיחת השוק לתחרות מביאה הזדמנויות להורדת המחיר וזאת עקב ריבוי הספקים שרבים על כל לקוח.
  • ריבוי החברות גם עלול לבלבל את הלקוח כיוון שיש מגוון גדול מאוד.
  • מעבר של חברת סלולר הוא פשוט מאוד מבחינה טכנית. אין צורך להודיע לחברה שאותה עזבת והכל מאוד לא מסובך. דווקא מסיבה זו כדאי להשקיע כמה דקות במציאת העסקה הכי משתלמת שתשדרג אתכם.
  • בדרך כלל (כמעט תמיד) חברת הסלולר תגביל את המחיר ההתחלתי למשך שנה אחת בלבד. מומלץ להכין מראש תזכורת כך שבחלוף 12 חודשים לא יקפיצו לכם את המחיר.

השוואת סלולר

מחליפים את המכשיר

אין קשר בין המכשיר שקניתם למסלול שתבחרו. בניגוד לימים עברו בהם המכשיר הוא חלק בלתי נפרד מהמסלול כיום אפשר לחפש ולמצוא מבצעים ברשת וכך "לזכות" במכשיר הכי מתקדם במחירים המשתלמים ביותר. חוק חדש הביא להוזלת מחירי המכשירים הסלולריים בעשרות אחוזים,  והמחירים צנחו בהתאם. כמו כן, ניתן גם לחסוך בדרכים אחרות – קניה באילת, למשל, תחסוך לכם את המע"מ.

 טיפ חשוב: כשאתם קונים מכשיר חדש בררו מי מספק את האחריות, איפה אפשר לתקן את המכשיר ומה כוללת האחריות.

אנחנו נכוון אותך השאר פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל