מבצעי סלולר

מבצעי סלולר

השוואת מחירי חבילות סלולר

נראה כי במאה ה-20 ואחת כמעט כל אדם אוחז במכשיר סלולר (אחד לפחות) ומעדכן אותו כל מספר שנים בתכיפות כדי לא לפספס טרנדים טכנולוגיים. מחפשים אחר מבצעי סלולר שיאפשרו לכם להתחדש במכשיר חכם (יותר), עם מצלמה טובה (יותר), ביצועים מהירים (יותר) ועשרות פונקציות חדישות (יותר)? אתר חודשי חכם יאפשר לכם לערוך השוואות בין כלל חברות התקשורת הגדולות (והקטנות) בארץ כדי שלא תיאלצו להתפשר הן על המחיר והן על האיכות. אז למה אתם מחכים?

 

מבצעי סלולר – המדריך לרוכש

מוצפים במידע ומתקשים להחליט? הנה מדריך קצר שיסייע לכם לא ללכת לאיבוד בעת חיפוש אחר מבצעי סלולר:

  • נתוני המכשיר – כאשר אתם מחפשים אחר קניית סלולר חדש, חשוב שתשימו לב למפרט הפנימי של המכשיר כדי לוודא שאתם אכן מבצעים קנייה משתלמת. בשלב זה חשוב להחליט על אילו נתונים אתם מוכנים להתפשר ועל אלו לא. ראשית, יש להבדיל בין מערכות ההפעלה (אייפון או אנדרואיד), נפח האחסון הפנימי (לצד אפשרויות של הגדלת האחסון באמצעות עזרים חיצוניים, מהירות המעבד, איכות הצילום ועוד.
  • מכשיר פלוס חבילת סלולר – שוק הסלולר זכה ל"שיפוץ" מחודש בעקבות רפורמת הסלולר שגרמה לנו, הצרכנים המרוצים, לחסוך מאות שקלים כל חודש על חבילות שהכול כלול בהן (כולל מחיר ידידותי לצרכן). קיימות חברות סלולר שיאפשרו לכם לרכוש מכשיר יחד חבילה במחיר מוזל ומשתלם יותר מאשר רכישה של כל אחד מהם לחוד.
  • חבר מביא חבר – רכשתם חבילת סלולר ומיהרתם להתלהב בפני כל החברים? ייתכן שזה ישתלם לכם. חברות אחדות מציעות הנחות, מבצעים ואפילו מתנות לחברים המפרסמים את שירותיהם כשהחבר אכן מגיע לרכוש את החבילה או המכשיר.
  • רכישה משפחתית – רכישה של מספר חבילות סלולר בתוך המשפחה משתלמת במיוחד. בדרך כלל, מחירה של החבילה הנוספת ירד באופן משמעותי.

מבצעי סלולר

בואו נדבר על התוקף

חבילות הסלולר העדכניות המציעות הודעות ושיחות ללא הגבלה לצד נפח גלישה מסוים הן בדרך כלל תקפות לשנה. שימו לב לברר היטב מה סיום תוקף החבילה אומר לגביכם. כלומר, האם תיאלצו לשלם יותר בעת החריגה?. וזכרו, אם אתם לא מרוצים מהחבילה שלכם, בקלות רבה תוכלו להתנייד לחברה אחרת וליהנות מהמבצע שלה.

אנחנו נכוון אותך השאר פרטים

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל